قیمت لنز طبی رنگی

 

 

قیمت لنز طبی رنگی

لنزهای تجویزی اولین بار در سال 1945 توسط اپتومتریست ها در ایالات متحده اختراع شدند. با پیشرفت علم و ارتقای دانش و آگاهی مردم از مراقبت از چشم، تمایل مردم به عینک نیز افزایش می یابد.

 

 

 

 

 

 

 

در نتیجه، امروزه تقریباً 125 میلیون نفر در سراسر جهان از لنزهای تماسی استفاده می کنند. یکی از دلایلی که این افراد از لنز استفاده می کنند این است که می خواهند استفاده از عینک را محدود کنند. عینک طبی رنگی

 

 

 

 

 

 

 

اما مشکل این است که چگونه عینک های طبی را بشناسیم و نحوه استفاده صحیح از آن ها را یاد بگیریم. در این مقاله با انواع لنزهای طبی آشنا می شویم.

 

 

 

 

 

 

 

مطالعه این مقاله پایه و اساس خوبی برای انتخاب لنز طبی مناسب فراهم می کند.

 

 

 

 

 

 

 

انواع لنز طبی رنگی

 

لنز طبی رنگ نرم

قیمت لنز طبی رنگی

 

 

امروزه بیشتر افرادی که به جای عینک از لنز استفاده می کنند از لنز استفاده می کنند. این لنزها که با بهترین فناوری اپتیکال ساخته شده اند بسیار انعطاف پذیر هستند.

 

 

 

 

 

 

 

این لنزها ویژگی های زیادی دارند، یکی از بهترین ویژگی ها سازگاری با شرایط مختلف است، لنز را می توان با توجه به انحنای لنز و سازگاری با چشم فرد انتخاب کرد.از دیگر ویژگی های لنزهای طبی می توان به قابلیت تنفس اشاره کرد که به این معنی است که می توانیم این لنزها را برای مدت طولانی استفاده کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

این لنزها به نوبه خود آزادی بیشتری را ارائه می دهند و با توجه به نیازها و مشخصات موجود می توان آنها را به چند دسته تقسیم کرد که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.

 

 

 

 

 

 

 

خرید لنز طبی رنگی، این نوع لنزها هم در روز و هم در شب قابل استفاده هستند، پس از استفاده قابل استفاده مجدد نیستند و باید دور ریخته شوند. از این رو به این لنزها لنزهای طبی یکبار مصرف یا لنزهای روزانه می گویند.

 

 

 

 

 

قیمت لنزهای رنگی.

 

این نوع لنزها نیازی به محلول لنز ندارند، اما اگر چشمان شما خشک است، می توانید از چند قطره اشک مصنوعی یا مرطوب کننده برای مرطوب کردن چشم استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

این لنزها برای موارد زیر مناسب هستند: خرید لنز طبی رنگی

 

 قیمت لنز طبی رنگی

 

 

 

افراد حرفه ای یا پرمشغله که به ندرت زمانی برای تمیز کردن و نگهداری روزانه لنزهای خود دارند.

 

 

 

افرادی که فقط می خواهند برای مدتی از لنز استفاده کنند.

 

 

 

افراد مبتلا به آلرژی.از آنجایی که نمی توان به طور مداوم و مکرر از آن استفاده کرد، امکان تجمع کثیفی و مواد حساسیت زا کاهش می یابد، بنابراین چشم ها تحریک نمی شوند.

 

 

 

لنزهای تماسی رنگی هفتگی

 

 

 

همانطور که از نام این لنزها مشخص است این لنزها هفتگی هستند یعنی به مدت یک هفته هر روز قابل استفاده هستند و پس از استفاده باید بسته به وضعیت ساخت با لنز دیگری جایگزین شوند.

 

 

 

 

 

 

 

این لنزها باید روزانه نگهداری و تمیز شوند. بنابراین، آنها به یک محلول تمیز کننده لنز نیاز دارند. انواع مختلفی از این محلول پاک کننده در بازار وجود دارد که از آن جمله می توان به Optisin اشاره کرد که محلول پاک کننده ای مناسب برای لنزهای تماسی هفتگی است.

 

 

 

 

 

 

 

اما امروزه مصرف کنندگان به راه حل های چند منظوره ای دسترسی دارند که برای لنزهای نرم مناسب تر است.

 

 

 

 

قیمت لنز طبی رنگی

 

 

لنزهای تماسی هفتگی برای این افراد مناسب است:

 

 

 

عینک طبی رنگی

 

 

 

افرادی که اغلب از لنزهای تماسی استفاده می کنند. پس بهتر است قبل از خرید مدتی از چشمی استفاده کنید و اگر می خواهید نوع دائمی آن را بخرید مشکلی ندارد.

 

 

 

افرادی که چشم هایشان خشک است و نمی توانند برای مدت طولانی از لنز استفاده کنند.عینک طبی

 

 

 

خرید لنز رنگی

 

این نوع لنزهای طبی ماهیانه هستند و بعد از یک ماه نیاز به تعویض دارند و این لنزها نیز مانند لنزهای هفتگی نیاز به مراقبت دارند.لنزهای تماسی ماهانه برای گروه های زیر مناسب است:

 

 

 

 

 

 

 

کسانی که هزینه و درآمد خود را در نظر می گیرند، زیرا هزینه خرید این لنزها نسبت به لنزهای روزانه و هفتگی مناسبتر است.

 

 

 

افرادی که می خواهند بعد از مدتی لنز را عوض کنند.

 

 

 

لنزهای دائمی، لنزهای طبی رنگی

 

 

 

این نوع لنزها یکی دیگر از انواع لنزهای طبی هستند که به صورت دائمی استفاده می شوند.خرید لنز طبی رنگی. این نوع لنز طبی از سیلیکون هیدروژل ساخته شده و از آخرین تکنولوژی لنز در مقایسه با سایر لنزها بهره می برد.

 

 

 

 

 

خرید لنزهای رنگی

 

ساخت چنین لنزهایی از این ماده باعث می شود هوا و اکسیژن بیشتری به چشم برسد و به همین دلیل این لنزها به لنزهای انکساری مع قیمت لنز طبی رنگی روف هستند.